Personal

Personal på Hermods Gymnasium Göteborg

Suah Nilsson, Rektor

Tfn: 040-641 63 55

suah.nilsson@hermods.se

Malie Nordenberg, Biträdande rektor

Tfn: 0727-43 52 06

malie.nordenberg@hermods.se

Jonas Arvidsson, Biträdande rektor

Tfn: 0730-60 03 62

jonas.arvidsson@hermods.se

Annette Westberg, Administratör

Tfn: 0317035207

annette.westberg@hermods.se

Carina Gustavsson, Skolsköterska

Tfn: 072-5130705

carina.gustavsson@hermods.se

Peter Ledstam, Skolläkare

Kontakt förmedlas via skolsköterska

Lena Martinsson, Kurator

Tfn: 072-2249298

lena.martinsson@hermods.se

Evelin Löfvendahl, Studie- och yrkesvägledare

Tfn: 0733-569566

evelin.lofvendahl@academedia.se

Jonas Randby, Specialpedagog

Tfn: 0702-761038

jonas.randby@academedia.se

Elin Antonsen, Lärare

elin.antonsen@hermods.se

Martin Augustini, Lärare

martin.augustini@hermods.se

Marit Bergelin Ilis, Lärare (föräldraledig)

marit.bergelinilis@hermods.se

Mikael Bjäring, Lärare

mikael.bjaring@hermods.se

Lars Fryxell, Lärare

lars.fryxell@hermods.se

Kajsa Högberg, Lärare

Tfn: 031-757 93 43

kajsa.hogberg@hermods.se

Andreas Johansson, Lärare

Tfn: 0705-594003

andreas.johansson@hermods.se

Stina Kask, Lärare

Tfn: 031-757 93 42

stina.kask@hermods.se

Caroline Kruse, Lärare

Tfn: 031-757 93 42

caroline.kruse@hermods.se

Ylva Leufkens, Lärare

Tfn: 031-757 93 43

ylva.leufkens@hermods.se

Cesar Mirzai, Lärare

Tfn: 031-757 93 42

cesar.mirzai@hermods.se

Frida Palmqvist, Lärare

Tfn: 0725-169558

frida.palmqvist@hermods.se

Dawn Roth, Lärare

dawn.roth@hermods.se

Elin Sjögren, Lärare

Tfn: 031-757 93 42

elin.sjogren@hermods.se

Jenny Storrank, Lärare

jenny.storrank@hermods.se

Pontus Ström, Lärare

Tfn: 031-757 93 42

pontus.strom@hermods.se

Oscar Söderberg, Lärare

Tfn: 031-757 93 43

oscar.soderberg@hermods.se

Kristina Tengelin, Lärare

Tfn: 031-757 93 42

kristina.tengelin@hermods.se

Ebba Tevell, Lärare (föräldraledig)

ebba.tevell@hermods.se

Thomas Utbult, Lärare

Tfn: 031-757 93 42

thomas.utbult@hermods.se

Michael Vestlund, Elevvårdare

Tfn: 0703-935208

michael.veslund@hermods.se

Nils Ödehn, Lärare

Tfn: 031-757 93 42

nils.odehn@hermods.se